Aktualności

Dobiegły końca prace nad nowymi wersjami programów do tworzenia opisów oraz statystyk dla badań RTG i USG – obecna wersja 20.02. Można pobrać wersje demonstarcyjne obu programów, oraz instrukcje obsługi programów. Dane te są dostępne na stronach programów.

Został ukończony program do zarządzania przystankami komunikacji miejskiej. Program został wykonany na zlecenie Urzędu Miasta Inowrocławia. Został wdrożony do użytku w lipcu 2012 roku.

Do naszej oferty dołączyliśmy urządzenia i akcesoria do budowy sieci bezprzewodowych. Zajmujemy sę również projektowamiem i wykonawstwem sieci bezprzewodowych, w tym również małych sieci łączących kilka/kilkanaście komputerów korzystających ze wspólnego dostępu do internetu (neostrada, net24, kablówka).

Rozszerzyliśmy zakres świadczonych przez nas usług o profesjonalne odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników (dyski twarde, CD, pamięci Flash). Odzyskanie danych jest możliwe z napędów uszkodzonych fizycznie (uszkodzenia elektroniki, głowic, silników itp) oraz logicznie (usuniete pliki – których nie ma już w koszu, nośniki sformatowane lub z usuniętą partycją). Współpracujemy z jednym z wiodących polskich laboratoriów odzyskiwania danych. Nie pobieramy żadnej opłaty za analizę dysku – klient ponosi koszt dopiero wówczas, jeśli odzyskanie danych zakończy się sukcesem.