Aktualności

Aktualna wersja programów do tworzenia opisów oraz statystyk dla badań RTG i USG obecnie 22.02. W najnowszej wersji dodano możliwość masowej wysyłki SMS do zarejestrowanych pacjentów. Można pobrać wersje demonstracyjne obu programów, oraz instrukcje obsługi programów. Dane te są dostępne na stronach programów.

Został ukończony program do zarządzania przystankami komunikacji miejskiej. Program został wykonany na zlecenie Urzędu Miasta Inowrocławia. Został wdrożony do użytku w lipcu 2012 roku.

Do naszej oferty dołączyliśmy urządzenia i akcesoria do budowy sieci bezprzewodowych. Zajmujemy się również projektowaniem i wykonawstwem sieci bezprzewodowych, w tym również małych sieci łączących kilka/kilkanaście komputerów korzystających ze wspólnego dostępu do internetu.

Rozszerzyliśmy zakres świadczonych przez nas usług o profesjonalne odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników (dyski twarde, CD, pamięci Flash). Odzyskanie danych jest możliwe z napędów uszkodzonych fizycznie (uszkodzenia elektroniki, głowic, silników itp.) oraz logicznie (usunięte pliki – których nie ma już w koszu, nośniki sformatowane lub z usuniętą partycją). Współpracujemy z jednym z wiodących polskich laboratoriów odzyskiwania danych. Nie pobieramy żadnej opłaty za analizę dysku – klient ponosi koszt dopiero wówczas, jeśli odzyskanie danych zakończy się sukcesem.